Ви є тут

Про лабораторію

 

Попри шалені темпи розвитку науки та медицини, досі правильна інтерпретація результатів аналізів для встановлення точного діагнозу та оптимального лікування потребує глибшої аналітики та співпраці медичної лабораторії з направляючим лікарем. Несучи відповідальність за кожного пацієнта, ми відкриті до тісного контакту з вами, тому при будь-яких сумнівних ситуаціях просимо звертатись до нас за допомогою.”

 

Лабораторію «ДІАМЕБ» було відкрито в 2004 році. За 10 років роботи вирішено та удосконалено перші задачі для створення сучасної лабораторії європейського зразка. Щодня працівниками лабораторії проводиться близько 250 досліджень, що дало змогу набути неабиякий досвід,  котрий дозволяє компанії динамічно розвиватись та удосконалювати свою роботу.

  Стратегічні цілі та задачі:
 

1) ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОСТОВIРНОСТI, БЕЗПОМИЛКОВОСТI АНАЛIЗIВ
Усі дослідження в лабораторії “ДІАМЕБ” проводяться на сучасному автоматичному та напівавтоматичному обладнанні з використанням комп`ютерної лабораторної інформаційної системи, яка дає можливість пацієнту швидко отримати результат та дозволяє уникнути лабораторної помилки через людський фактор. Аналізатори відповідають європейським сертифікатам якості і довіри: Credit AAA, SFDA, CE, ISO. Для досліджень використовуються реагенти європейських виробників, які відповідають світовим стандартам якості  CE та ISO та  рекомендаціям IFCC та DGKC.

2) ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАЛЕЖНОГО, КОМФОРТНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ КОЖНОГО ПАЦIЄНТА
Стратегічною метою компанії є досягення європейського стандарту надання лабораторних послуг. Для цього діє:
1. Кваліфікований персонал, який забезпечує швидке, безболісне взяття біологічного матеріалу, використовуючи сучасні системи:
 -  забору венозної крові VACUTEST;
-  забору крові з пальця - одноразові скарифікатори-лаценти, завдяки яким ця маніпуляція є безболісною навіть для немовлят.
Для забору калу кожному пацієнту пропонується система PARASEP, яка мінімізує контакт з матеріалом, передбачає максимально ретельний забір і надійне зберігання матеріалу, а відтак - результативність обстеження.
2.  Послуга виклику лаборанта на дім, яка дає можливість своєчасно зробити аналізи пацієнтам, які не мають можливості приїхати до лабораторії самостійно.
3. Можливість одержання результатів через інтернет, не виходячи з дому, що дозволяє зекономити час пацієнта.
4. Зручний графік роботи.

3) РIСТ ТА РОЗВИТОК
Наша робота націлена на розширення:
– переліку аналізів з урахуванням потреб сучасної медицини;
– сітки пунктів забору;
– партнерських зв’язків для забезпечення використання ресурсів лабораторії на всю потужність.

Організація нашої роботи побудована на чотирьох основних цінностях компанії:

НОВАТОРСТВО

Завжди на крок попереду - таку ціль ми ставимо собі, обираючи стратегію розвитку. Тримаючи руку на пульсі, ми постійно слідкуємо за останніми тенденціями розвитку в сфері послуг медичних лабораторій.

Щорічно спеціалісти компанії приймають участь у міжнародних медичних форумах, цим самим слідкуючи за останніми досягеннями в галузі лабораторної медицини. Окрім того, компанія виступає як організатор науково-практичних доповідей на міжнародних медичних форумах та семінарів в м. Івано-Франківську, запрошуючи спеціалістів з України та з-закордону.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Ми добре розуміємо те, що в наших руках здоров`я кожного пацієнта, котрий звернувся до нас, тому ми ретельно підходимо до організації кожної ділянки роботи. 
Зокрема, штат лабораторії налічує 3 сертифіковані сервісні інженери по обслуговуванню медичного лабораторного обладнання, які проходять навчання на відповідних виробництвах іноземних компаній. Наявність такого укомплектованого штату дає можливість забезпечувати системний контроль якості приладів, а відповідно й результатів аналізів, вчасно реагуючи на несправності та слідкуючи за своєчасною повіркою апаратів.

Документи державного зразка 

ТУРБОТА

Багато людей ще живуть стеоретипом, що здати кров це болючий, неприємний процес.  Тому ми завжди з турботою та розумінням індивідуально підходимо до кожного пацієнта. Безболісне і комфортне обслуговування пацієнта – перша завдання маніпуляційного персоналу.

СПІВПРАЦЯ

Лабораторія, орієнтована на певне місто дає можливість якісніше співпрацювати з лікуючим лікарем цим самим допомагаючи у встановленні правильного діагнозу.

На сьогоднішній день лабораторія налічує понад 150 партнерів, серед них:

  • державні та приватні клініки;
  • медичні центри та установи різного профілю;
  • ​лабораторії.

Пропонуємо до Вашої уваги відео телепередачі "Здоровим бути модно" .