Ви є тут

Вчасна та ефективна діагностика раку простати та колоректального раку

Кожного року в листопаді відбувається  “Movember”  або ж “Вусопад”, коли чоловіки протягом місяця відпускають вуса. Таким чином, вони нагадують про проблему раку простати.

Простата (передміхурова залоза) — це невелика залоза. Вона виробляє сім’яну рідину, що живить та транспортує сперматозоїди. Рак простати — злоякісне новоутворення, що розвивається з епітелію передміхурової залози. Ця недуга  є одним з найбільш поширених онкологічних захворювань  серед чоловіків. 

Особливо часто це захворювання зустрічається у чоловіків віком понад 50 років. При своєчасному виявленні раку передміхурової залози ефективність лікування дуже висока. Але, на жаль, на ранніх етапах це захворювання протікає безсимптомно. У зв'язку з цим під час первинного звернення до онколога у 70% хворих вже спостерігається поширення пухлини у навколишні тканини чи віддалені органи. Ось чому чоловікам так важливо періодично здавати аналіз на ПСА.

Класичні методи виявлення раку простати – пальпація передміхурової залози через стінку прямої кишки у поєднанні з УЗД – мають обмежену чутливість і часто не дозволяють вчасно виявити пухлину, тоді як тест на ПСА допомагає діагностувати навіть ранні, безсимптомні форми захворювання.

Колоректальний рак (КРР) — злоякісна пухлина товстого кишечника та прямої кишки у людини, що походить з епітеліальних клітин, що вистилають внутрішню поверхню товстої та прямої кишок. КРР — одна з найпоширеніших злоякісних пухлин, що посідає 3 місце за частотою після раку легень, простати або раку молочної залози в залежності від статі хворого. Аналіз калу на приховану крові (FOB) використовується, як раннє скринінгове дослідження для діагностики колоректального раку, включаючи профілактичні огляди у віці після 50 років .

Ми розуміємо всю серйозність цього захворювання, а тому з 1 листопада 2022р. лабораторія «ДІАМЕБ» запроваджує знижку – 15% на ці ефективні в якості скринінгу дослідження:

- Пакет "Індекс вільного ПСА" (ПСАв; ПСАз; Індекс вільного ПСА) – 289 грн.

- Аналіз калу на приховану кров (FOB) – 136 грн.

Термін пропозиції обмежений – умови діють до 30.11.2022 р.

Звертайтесь у будь-яке відділення мережі "ДІАМЕБ".

+38 067 200 5457
+38 095 200 5457
+38 073 200 5457

* На акційну пропозицію не поширюється дія дисконтної картки та вартість забору біоматеріалу.

Просимо звернути увагу: Акційні пропозиції не сумуються!