Ви є тут

Робимо аналіз на коронавірус COVID-19

Тепер в Івано-Франківську можна здати аналіз на новий китайський коронавірус.  ДІАМЕБ включає у свій список досліджень тест на COVID-19.
Західні регіони більш схильні до небезпеки зараження. Окрім близькості кордонів з країнами, де хвороба вже почала своє розповсюдження, великий відсоток українців часто відвідує ці країни, чи проживає там.

COVID-19, як, втім, і грип, здатний дуже швидко спричинювати ускладнення, які в короткий час можуть призводити до небезпечних для життя станів (зокрема, важкої форми пневмонії, ниркової недостатності тощо). Для того щоб уникнути ускладнень та запобігти розповсюдження вірусу, необхідно вчасно діагностувати хворобу. Через те, що під час зараження коронавірусом розвиваються всі ті ж симптоми, як у інших гострих респіраторних захворювань, визначити його можуть тільки спеціальні тести. 

Раніше аналіз на захворювання COVID-19 можна було зробити тільки на розсуд лікаря після звернення до державної поліклініки. Тепер Ви можете пройти тест за власним бажанням. Для дослідження на коронавірус COVID-19 достатньо здати мазок з задньої частини ротоглотки. Метод визначення – полімеразно-ланцюгова реакція – найточніша методика для визначення вірусів в організмі, визначає РНК вірусу у біологічному матеріалі. Дату і місце початку забору біоматеріала ми повідомимо.

Дізнатися більше можна за телефоном:
+380 67 200 5457
+380 73 200 5457
+380 95 200 5457 

Стежте за своїм здоров’ям, і воно зробить Ваше життя щасливим! Будьте здорові!