Ви є тут

Знижки до 15% на діагностику: раку шийки матки, молочниці, урогенітальних інфекцій

Часто у суспільстві проблеми зі статевим здоров’ям замовчують і вважають недоречним говорити про них. Однак це важливий аспект загального здоров'я та добробуту людини. Бути відкритими щодо статевого здоров'я допомагає нам не соромитися звертатися до медичних фахівців, щоб отримати необхідну інформацію про різні методи захисту та лікування.

Кожна людина повинна мати можливість перевірити своє здоров’я, саме тому ДІАМЕБ подбав про доступність цих аналізів.

Акційні пропозиції:

"ПАП-тест на основі рідинної цитології”

На сьогоднішній день найефективнішим методом лабораторного цитологічного обстеження для скринінгу раку шийки матки є ПАП-тест. На ранніх стадіях раку шийки матки відсутні будь-які симптоми, тому лише ПАП-тест дозволяє виявити зміни вчасно, що знижує ризик захворюваності щонайменше на 80%.

Акційна вартість: 390 грн (замість 440 грн)

Термін виконання: 3 дні

‣ Детальна інформація про аналіз тут...

Аналіз “Кандидоз” (Candida albicans)

ПЛР, кількісно (у/г зішкріб, р/г зішкріб, сеча)

Кандидоз - захворювання, яке викликають дріжджові гриби (кандиди). Може виникнути як у дорослих, так і у дітей (орально). Найчастіше у жінок та чоловіків виникає генітальний кандидоз (молочниця).

Характерні симптоми: свербіж, набряк статевих органів, печіння при сечовипусканні, білі або жовтуваті сирнисті виділення з кислуватим запахом.

Акційна вартість: 290 грн (замість 330 грн)

Термін виконання: завтра

Детальна інформація про аналіз тут...

Мультипанель "Урогенітальна - 7 збудників"

ПЛР, кількісно з типуванням (у/г мазки, мазки із р/г та прямої кишки, виділення з кон’юнктиви очей, секрет передміхурової залози, зразки сечі)

Урогенітальні інфекції - це інфекції сечовивідних шляхів, а також запальні захворювання статевих органів, які передаються статевим шляхом і стосуються як жінок, так і чоловіків.

7 основних збудників: трихомонада (Trichomonas vaginalis), хламідія (Chlamydia trachomatis), уреоплазма Ureaplasma urealyticum та Ureaplasma parvum), мікоплазма (Mycoplasma hominis та Mycoplasma genitalium), гонорея (Neisseria gonorrhoeae).

Акційна вартість: 777 грн (замість 900 грн)

Термін виконання: завтра

Детальна інформація про аналіз тут...


Акція діє до 30.09.2023 включно.

Детальна інформація і запис на аналізи за номерами:

+38 067 200 5457

+38 095 200 5457

+38 073 200 5457