Ви є тут

​Як боротися з безсонням?

У кожного з нас бувають випадки, коли важко або навіть неможливо заснути вночі. І навіть втома після важкого робочого дня не сприяє засинанню...
Що робити, якщо виникає така проблема?
Лікарі радять не допустити, щоб безсоння стало хронічним. Адже хронічне безсоння дуже сильно впливає на емоційний стан людини: рівень стресу та роздратованості значно зростає.
За частотою звернення до лікаря безсоння на четвертому місці після застуди, розладів шлунково-кишкового тракту та головних болів.

Кроки назустріч сну
Для початку Вам необхідно старатись засинати в один і той самий час кожного дня. Організм пристосується до режиму і буде нагадувати Вам про потребу сну у певний визначений час.
У вечірній час слід обмежити вживання міцної кави та чаю. Прийнятний перед сном напій - це тепле молоко з медом.
Що стосується вечері, то старайтесь не приймати висококалорійну їжу в надмірних кількостях. З повним шлунком заснути набагато важче.
Ідеальним варіантом, щоб розслабитись, є прогулянка на свіжому повітрі.
Повітря має бути достатньо і в кімнаті, де ви спите. Корисно провітрити кімнату безпосередньо перед сном та забезпечити комфортну температуру.
І ще одне: жодних негативних думок перед сном! Відкладіть всі важливі роздуми та проблеми на ранок і з новими силами приступайте до їх вирішення.