Ви є тут

​5 міфів про вакцинацію дітей

Вакцинація є медикаментозним захистом організму, що підвищує імунітет до небезпечних для здоров’я інфекційних захворювань. Щеплення являє собою ін’єкційне введення імунобіологічних препаратів з метою профілактики інфікування. Введення спеціальної вакцини в організм дитини стимулює вироблення захисних клітин (антитіл) і не допускає зараження, або ж, у випадку зараження, виключає можливі ускладнення.
Якщо говорити про вакцинацію у дитячому віці, то існує ряд міфів, які варто прояснити та розвіяти.
Міф 1. Щеплення руйнують імунну систему
Спеціально розроблені вакцини навпаки зміцнюють захисні властивості організму з раннього віку, сприяючи виробленню необхідних антитіл.
Міф 2. Організм дитини здатен самостійно боротись з інфекцією
На жаль, навіть дуже ретельний догляд та грудне вигодовування не гарантують повного захисту дитини від інфекцій, що її оточують.
Міф 3. Дія вакцини не доведена
Неодноразово медиками підсумовувались статистичні дані, які доводили, що завдяки вакцинації було значно знижено рівень інфікування дітей та попереджено спалахи масової епідемії.

Міф 4. Склад вакцини небезпечний для життя
Кожна з вакцин проходить ряд досліджень та випробувань перед виходом на ринок. Наданий момент вакцини відповідають високим вимогам та стандартам безпеки.
Міф 5. Дітей вакцинувати не обов’язково
Майже в кожній із цивілізованих країн вакцинація є невід’ємною процедурою, що не викликає сумнівів з приводу своєї необхідності.
Сподіваємось, дані факти будуть для Вас корисними та допоможуть систематизувати інформацію з приводу такої надважливої теми, як вакцинація у дітей.